Lordfer Mix Avantajları

GARANTİ EDİLEN İÇERİK :

Suda Çözünür Demir (Fe) % 1
Suda Çözünür Bor (B) %1
Suda Çözünür Bakır (Cu) %1
Suda Çözünür Mangan (Mn) % 2
Suda Çözünür Çinko (Zn) % 2

UYGULAMASI TAVSİYE EDİLEN BİTKİLER:
Domates, Biber, Salatalık, Patlıcan, Lahana, Kabak, Tüm Fasulyeler, Brokoli, Marul, Kereviz, Havuç, Patates, Şeker Pancarı, Soğan, Pirinç, Arpa, Buğday, Mısır, Pamuk, Soya, Yonca, Karnabahar, Üzüm, Kavun, Karpuz, Çilek,Fındık , Yer Fıstığı, Antep Fıstığı, Zeytin, Badem, Kiraz, Kayısı, Şeftali, Elma, Armut, Erik, Nar, Narenciye, Süs Bitkileri ve diğerleri.

UYGULANMAYA HAZIRLANMASI VE ŞEKLİ:
Sabah erken saatlerde veya akşamüzeri yapılmalıdır. Yağmurlu ve rüzgârlı havada uygulama yapılmaz. Depo yarı yarıya su ile doldurulur. Önerilen dozda gübre, ayrı bir kapta karıştırıldıktan sonra depoya konur. Karıştırma düzeni çalıştırılır ve su ile tamamlanarak bitkilere pülverize edilir veya damlama sulama sistemleri ve yağmurlama sulama sistemleri ile kullanılabilir.KARIŞABİLİRLİK:
Suda, tavsiye edilen oranlarda çözünür ve hiçbir şekilde çökmez ve kalıntı bırakmaz. Pestisitlerin çoğu ile karıştırabileceği gibi, aşırı alkali ve asidik reaksiyon gösteren ürünler ve yağlar ile karıştırılamaz.

DEPOLAMA ŞARTLARI :
Orjinal ambalajında normal şartlar altında (serin ve kuru yerlerde) muhafaza ediniz. Ürünü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Normal şartlarda en az 3 yıl süre ile fiziksel ve kimyasal özelliklerini muhafaza eder. Depolama sıcaklığı 0°C ile +40°C olmalıdır.FİRMA BEYANI:
İmalatçı firma, tavsiyelerine uyularak kullanıldığında ürünün kalitesini garanti eder. Ancak hatalı kullanım ve karışımlardan dolayı doğabilecek olumsuzluklar firmanın garantisi dışındadır. Hatalı kullanım ve depolama şartlarından kaynaklanabilecek sorunlar kullanıcının ( tokstite, kalıntılar, etkili olamayış vs. ) sorumluluğundadır.

YAPRAK UYGULAMASI:

300 – 400 cc. / 100 Lt. su
TOPRAK UYGULAMASI
(Damlama sulama ile): 1,5 – 3 Lt. /da

Ambalaj Boyutları

  • LORDFER MİX 1 LİTRE
  • LORDFER MİX 20 LİTRE
  • LORDFER MİX 5 LİTRE

İletişim Bilgileri

(0530) 551 19 66
info@efejips.com.tr
Oğuzlar Mahallesi 1397. Cadde 11/1 Balgat ÇANKAYA ANKARA
Görüşmeyi Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?