EFE ACTIVE NE İŞE YARAR?

EFE ACTIVE

Belirli toprak türlerinde, özellikle sodik, yüksek oranda asidik veya yüksek düzeyde düşük ph da ve yüksek ph da alüminyumdan muzdarip diğer topraklarda,

Efe ACTIVE uygulamasının sebze,meyve,pancar,patates,soğan  ve diğer birçok mahsulün verimini ,kalitesini ve raf ömrünü arttırdığı görülmüştür..

Efe ACTIVE kireçten çok daha fazla çözünür ve birçok toprağa daha derine nüfuz edebilir.

Efe ACTIVE deki kalsiyum, toprak agregalarının oluşumunu arttırır. Bu süreç, havanın, suyun ve besinlerin toprak profiline daha derine nüfuz etmesine izin vererek, toprak kabuklanmasına karşı koyma eğilimindedir.

Efe ACTIVE Tuzlanan toprakların ıslahını sağlar .

Efe ACTIVE  Alüminyum toksisitesini önlediği ve toprak boyunca Ca iyonlarının mevcudiyetini arttırdığı gösterilmiştir. her ikisi de mahsul verimini etkiler. Yukarıdaki faktörlerin tümü, bitki köklerinin aşağı doğru büyümesini ve özellikle kurak mevsimde artan nem bulma eğiliminde olacakları toprağın daha derinlerine nüfuz etmelerini kolaylaştırır ve böylece şiddetli kuraklıklara daha iyi direnç gösterir.

Efe ACTIVE Gfrc teknolojisi ile üretilmektedir.Farklı metodlarla işlenerek bitki ve topraklara yarayışlılığı arttırılmaktadır..

GARANTİ EDİLEN İÇERİK :

KALSİYUM OKSİT (CaO) %31

KÜKÜRT TRİOKSİT (So3) %45

UYGULAMA DOZU

DEKARA MİNİMUM 100 KG EKİM ÖNCESİ VEYA BAHARLIK ÜRÜNLERDE KIŞA GİRMEDEN ATILIR

EFE ACTIVE

Ambalaj Boyutları

25 KG

1000 KG BIG BAG

İletişim Bilgileri

(0530) 551 19 66
info@efejips.com.tr
Oğuzlar Mahallesi 1397. Cadde 11/1 Balgat ÇANKAYA ANKARA
Görüşmeyi Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?