WhatsAppOrganomineral Gübreler

Kalsiyumlu kükürtlü çinkolu silisyumlu borlu manganlı magnezyumluPowerSoil 20 kg lık çuvallarda ve 20 kg lık kovalar da ambalajdan dolayı fiyat farklılık gösterir.. POWER SOİL İÇERİK : ORGANİK MADDDE %15 TOPLAM HUMİK FULVİK ASİT %2 TOPLAM KALSİYUM OKSİT %2 TOPLAM KÜKÜRT TRİOKSİT%5 SUDA ÇÖZÜNÜR BOR %0,1 SUDA ÇÖZÜNÜR DEMİR %2 SUDA ÇÖZÜNÜR MAĞNEZYUM OKSİT %2 PowerSoil 20 kg lık çuvallarda ve 20 kg lık kovalar da İçeriğinde hiçbir kimyasal yoktur. Hububat ve Endüstri bitkileri Tarımında Seralarda, Park ve Bahçeler ile Bahçecilikte Tüm Meyve ağaçlarında Peyzaj alanlarında, çim saha, spor ve arıtma alanlarında ,

ORGANİK TARIMDA da kullanılabilir.

1-PowerSoil Organomineral bir gübre olarak element zengini bir üründür.
2) Bozulan topraklarda aranılan bir materyaldir.
3) Suyu tutar içerisindeki zengin elementler sayesinde toprağı güçlendirir.
4)Kullandığınız PowerSoil toprakda bitki besin elementlerinin ihtiyacıni karşılamak için yüksek teknoloji ile üretilmiştir.Fazla bir şekilde kullanımın zararı olmaz.
6) PowerSoil ürümüzü kullandığınız da kimyevi gübreler de yüzde 30 tasarruf sağlar.
7) Kimyevi gübrelerin toprakda bağladığı iz elementlerin alınımını arttırır.
8) Toprağın ihtiyacının sadece Npk olmadığı aşikâr toprağın gücüne güç katar PowerSoil.
9) Çevre dostudur bu yüzden de çevreye her hangi bir zararı yoktur.
10) PowerSoil in element yoğunluğunu dikkate aldığımızda güçlü toprak güçlü bitkiler ile daha kaliteli mahsül alınışını sağlar.
11) Toprakda yıllarca sömürülen bitki besin elementlerinin takviyesini yapar.


KALSİYUMLU, KÜKÜRTLÜ, DEMİRLİ, BORLU.POWER SOİL MİX İÇERİK : ORGANİK MADDDE %15 TOPLAM HUMİK FULVİK ASİT %2 TOPLAM KALSİYUM OKSİT%4 SUDA ÇÖZÜNÜR BOR %0,3 SUDA ÇÖZÜNÜR DEMİR %0,5 SUDA ÇÖZÜNÜR MANGAN %0,7 SUDA ÇÖZÜNÜR ÇİNKO %0,1 MAX.KLOR %0,2 MAX.NEM %20 PH 7/9

ORGANİK TARIMDA da kullanılabilir.

Power Soil Mix Kullanıldığı bitkilerde hem köklerde,hem de bitki bünyesinde enzimatik reaksiyonları arttırarak bitkinin dirençli ve sağlıklı olmasını sağlar. Toprağa uygulandıktan iki hafta sonra Topraktaki mikro organizma sayısı arttırır. Kullanılan bitkilerde kalite ve kantiteyi artırır. Power Soil Mix Yaprak ve topraktan uygulanabilir bir biyolojik uyarıcı olup, kök gelişimini arttırır. Çiçeklenmeyi uyararak bitkiden bol ve iyi ürün almayı sağladığı gibi, bitkide bitki besin maddesi noksanlıklarını da önler. Meyvede renklenmeyi sağlar, kaliteyi arttırtır. POWER SOIL MİX doğal orijinli olup, çok özel bir teknik ile üretilmiştir.POWER SOIL MİX çok mükemmel bir şelat etkisine sahip olup ayrıca bitkiler için çok iyi fizyolojik ve biyolojik aktiviteye sahiptir. Bitkilerin mükemmel bir şekilde gelişmelerine yardımcı olur. Bitki kökleri ile toprak arasındaki hava ve su ilişkisini geliştirerek toprak yapısını iyileştirir. Katyon değişimini arttırır. Toprakların daha iyi su ve oksijen almasını sağlar.

Power Soil Mix Organomineral gübre damlama veya yağmurlama gübresi 10 kilogramlık kovalarda satisa sunulmuştur. Türk Tarımına kazandırmaya devam ediyoruz.. Power Soil Organomineral taban gübresi 20 kg lık çuvallarda ve 20 kg lık kovalarda... İçeriğinde hiçbir kimyasal yoktur. Hububat ve Endüstri bitkileri Tarımında Seralarda, Park ve Bahçeler ile Bahçecilikte Tüm Meyve ağaçlarında Peyzaj alanlarında, çim saha, spor ve arıtma alanlarında , 1-PowerSoil Organomineral bir gübre olarak element zengini bir üründür.
2) Bozulan topraklarda aranılan bir materyaldir.
3) Suyu tutar içerisindeki zengin elementler sayesinde toprağı güçlendirir.
4)Kullandığınız PowerSoil toprakda bitki besin elementlerinin ihtiyacıni karşılamak için yüksek teknoloji ile üretilmiştir.Fazla bir şekilde kullanımın zararı olmaz.
5) PowerSoil ürümüzü kullandığınız da kimyevi gübreler de yüzde 30 tasarruf sağlar.
6) Kimyevi gübrelerin toprakda bağladığı iz elementlerin alınımını arttırır.
7) Toprağın ihtiyacının sadece Npk olmadığı aşikâr toprağın gücüne güç katar PowerSoil.
8) Çevre dostudur bu yüzden de çevreye her hangi bir zararı yoktur.
9) PowerSoil in element yoğunluğunu dikkate aldığımızda güçlü toprak güçlü bitkiler ile daha kaliteli mahsül alınışını sağlar.
10) Toprakda yıllarca sömürülen bitki besin elementlerinin takviyesini yapar.


Lordfer Organomineral GübreToprağı kabartır..
Kireci ve kili çözer..
Kalsiyum ihtiyacını karşılar..
Su tutma kapasitesini arttırır..
Azotun yarayışlılığını arttırır..
Organik madde miktarını arttırırken Kükürt de kıreci çözer verimi kaliteyi arttırır raf ömrünü de arttırır..
LORDFER 4 LÜ KARIŞIM 4 Ü BIR ARADA..
LEONARDİT
KALSIYUM
KÜKÜRT
HUMIK FULVİK ASIT
HERŞEY LORDFER DE...
Garanti edilen içerik:
Organik madde %15
Kalsiyum oksit %15
Kükürt tri oksit %20
Humik fulvik asit % 5